header1
header2
header4

 

 

 

Osiągnięcia uczniów Szkoła Podstawowa
w roku szkolnym 2016/2017

Rodzaj konkursu / zawodów

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Rodzaj osiągnięcia (miejsce, wyróżnienie)

Data

Dekanalny Konkurs Wiedzy Biblijnej   Małgorzata Mudrak kl. VI  I miejsce  17.05.2017
 VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa"

 Jakub Widz kl. IV

 

I miejsce

 

 maj 2017

 

       

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum
w roku szkolnym 2016/2017

Rodzaj konkursu
/ zawodów

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Rodzaj osiągnięcia (miejsce, wyróżnienie)

Data

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły - Janie Pawle II

 

Jakub Wójcik, Damian Daśko, Patrycja Pastucha  I miejsce  24. 10. 2016r.
Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły - Janie Pawle II

 Kacper Pastucha, Maciej Michałek,
Martyna Pochwatka

 II miejsce  24. 10. 2016r.
Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły - Janie Pawle II  Karolina Pastucha, Małgorzata Pastucha, Anna Sobótka  III miejsce  24. 10. 2016r.
Konkursy przedmiotowe - konkurs geograficzny Jakub Wójcik  Zakwalifikował się do II etapu  10.10.2016r. 
 Powiatowa Gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Karol Trzciński           Damian Daśko       Piotr Sulowski   Wojtek Hałabis    Jakub Wójcik           Patryk Zyśko   Mateusz Daśko     Dawid Sulowski   Paweł Sokół     Krystian Daśko

 III miejsce  3.02.2017r.
Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców

Karol Trzciński   Damian Daśko         Piotr Sulowski     Jakub Wójcik         Patryk Zyśko         Kamil Ożóg

I miejsce 17.02.2017r.

OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

eliminacje gminne

Kinga Pastucha

Jakub Wójcik

I miejsce

II miejsce

01.03.2017r.

Konkurs geograficzny "Wędrujemy po mapie świata" organizowany przez XXI LO w Lublinie

Jakub Wójcik kl. III 

laureat

04.03.2017r.
Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Patrycja Pastucha, Anna Wnuk, Dominika Ładziak, Magdalena Boczek, Agata Kamińska, Karolina Pastucha, Małgorzata Pastucha, Magdalena Śmiałek, Oliwia Sobótka, Łucja Ładziak, Natalia Daśko, Patrycja Felek

 

I miejsce 13.03.2017r.
Konkurs wiedzy geograficznej "Mapa bez tajemnic" organizowany przez II LO im. Mikołaja Reja w Kraśniku

 

Jakub Wójcik - kl. III

 

I miejsce 

 

17.03.2017r.

Konkurs języka angielskiego "English is fun"organizowanym przez II LO im. Mikołaja Reja w Kraśniku

Drużyna:

Jakub Wójcik kl. III Eliza Hałabis klo. II Maciej Michałek kl. I 

IV miejsce

23.03.2017r. 

OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

eliminacje powiatowe

Kinga Pastucha

Jakub Wójcik

III miejsce

V miejsce

4.04.2017r.

Szczebel Gminny

Ogólnopolski Turniej Wiedzy                  o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego Szkół Gimnazjalnych

 

Szczebel Powiatowy

 

Drużyna:

Damian Daśko kl. III

Mateusz Daśko kl. III

Krystian Daśko kl. I

 I miejsce

 

 

 

 

III miejsce

10.04.2017r.

 

 

 

 

28.04.2017r.

Konkurs pieśni patriotycznej i religijnej w Potoczku

Patrycja Pastucha kl.III Anna Wnuk kl. III         Anna Sobótka kl. II

II miejsce

1. 06. 2017

 

 

 

 

 

 

 

 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej                        w roku szkolnym 2015/2016

 

Rodzaj konkursu lub zawodów

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Rodzaj osiągnięcia

Data

 Półfinał Powiatu - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Natalia Daśko, Amelia Grela, Patrycja Felek,   Łucja Ładziak, Oliwia Sobótka, Klaudia Szczuka,  Magdalena Śmiałek,  Anna Wójcik

 II miejsce

 16.10.2015 r.

 Półfinał Powiatu - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców

Krystian Daśko, Kacper Graboś, Tomasz Grela, Szymon Kot, Maciej Michałek, Mateusz Makuch,Tomasz Nastaj,  Bartosz Sulowski, Andrzej Zielonka 

 II miejsce

 16.10.2015 r. 

 Konkursy przedmiotowe - konkurs ortograficzny

 Natalia Daśko kl. VI

 Zakwalifikowała się do etapu okręgowego

 15.10.2015r.

 Zawody gminne w tenisie stołowym chłopców IGRZYSKA

 Kacper Graboś kl.V

Paweł Pizoń kl.V

 I miejsce

II miejsce

 5.11.2015 r.

 Mini Piłka Siatkowa "Czwórki Dziewcząt" - etap powiatowy

Natalia Daśko, Patrycja Felek, Amelia Grela, Anna Ładziak, Łucja Ładziak, Zuzanna Ładziak, Oliwia Sobótka, Klaudia Szczuka, Magdalena Śmiałek, Anna Wójcik.

 I miejsce

 21.01.2016r.

 Mini Piłka Siatkowa "Czwórki Dziewcząt" - etap rejonowy

 Natalia Daśko, Patrycja Felek, Amelia Grela, Łucja Ładziak, Zuzanna Ładziak, Oliwia Sobótka, Klaudia Szczuka, Magdalena Śmiałek, Anna Wójcik.

 II miejsce

 3.02.2016r.

 OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

eliminacje gminne

 Paweł Pizoń

 II miejsce

 3.03.2016r.

 

 

                    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM                             W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Rodzaj konkursu/ zawodów

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Rodzaj osiągnięcia

Data

 Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły - Janie Pawle II

 Klasa Ia - Jakub Iskra, Anna Sulowska, Karolina Pastucha

 I miejsce

 22.10.2015r.

  Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły - Janie Pawle II

 Klasa IIa - Jakub Wójcik, Natalia Sulowska, Karol Trzciński

 II miejsce

 22.10.2015r.

  Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły - Janie Pawle II

 Klasa IIIa - Martyna Rogalska, Klaudia Widz, Witold Zarzeczny

 III miejsce

 22.10.2015r.

 Konkursy przedmiotowe - konkurs polonistyczny

 Jakub Wójcik kl. IIa

 Zakwalifikował się do etapu okręgowego

 22.10.2015r.

 Powiatowy konkurs plastyczny  „Dopalacze kradną życie” w ramach "Powiatowego programu zapobiegania przestępczości, realizowanego w 2015 roku w powiecie janowskim".

 

 Agata Kamińska kl. IIa

II miejsce 

 22.10.2015r.

 Zawody gminne w tenisie stołowym dziewcząt GIMNAZJADA

 Martyna Rogalska kl.IIIa

Marlena Sosnówka kl.IIIa

Dominika  Ładziak  kl. II

Magorzata Pastucha kl.I

 I miejsce

 

II miejsce

III miejsce

 

IV miejsce

 5.11.2015r.

 Zawody gminne w tenisie stołowym chłopców GIMNAZJADA

Karol Trzciński kl.IIa

Patryk Zyśko kl.IIa

Jakub Wójcik kl.IIa

Michał Pastucha kl.IIIa

 II miejsce

V miejsce

VII miejsce

VIII miejsce

 5.11.2015r.

 XIV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

 Martyna Rogalska        kl. IIIa

 zakwalifikowała się     do kolejnego etapu

 20.11.2015r.

 Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Patrycja Pastucha, Anna Wnuk, Magdalena Boczek, Dominika Ładziak, Anita Oleszek,           Agata Kamińska

 I miejsce

 11.02.2016r.

OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

eliminacje gminne

Martyna Rogalska

Kinga Pastucha

I miejsce

II miejsce

03.03.2016r.

 

Osiągnięcia uczniów Szkoła Podstawowa
w roku szkolnym 2014/2015

Rodzaj konkursu lub zawodów

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Rodzaj osiągnięcia (miejsce, wyróżnienie)

Data

Konkurs ortograficzny

 Kacper Pastucha kl.V

awans do etapu powiatowego  13 października 2014 r.
 "Pływać każdy może" III Zawody Powiatowe o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

 Łukasz Kowalski

kl. V

 

I miejsce

 

8 listopada 2014 r.

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce w "trójkach" dziewcząt

Oliwia Sobótka Magdalena Śmiałek Natalia Daśko     Anna Wójcik,   Amelia Grela     Zofia Pochwatka Patrycja Felek   Łucja Ładziak 

 

 I miejsce 

 

 7 stycznia 2015r.

 Indywidualny tenis stołowy dziewcząt i chłopców klasy V-VI Igrzyska na szczeblu gminnym.

Małgorzata  Pastucha

kl.VI

 

 III miejsce

 

30 października  2014r.

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce w "trójkach" dziewcząt

Oliwia Sobótka Magdalena Śmiałek Natalia Daśko     Anna Wójcik,   Amelia Grela     Zofia Pochwatka Patrycja Felek   Łucja Ładziak 

 

III miejsce

 

19 stycznia 2015 r.

 VI Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Batorz  Oliwia Sobótka Magdalena Śmiałek Natalia Daśko     Anna Wójcik,   Amelia Grela     Patrycja Felek   Łucja Ładziak   I miejsce  22 marca 2015 r. 
 VI Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Batorz

Karolina Pastucha Anna Sulowska  Zofia Pochwatka Sylwia Boczek Małgorzata Pastucha

 

 II miejsce  22 marca 2015 r. 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy                  o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego Szkół Podstawowych

Szczebel Gminny

Małgorzata Pastucha kl. VI     Natalia Sulowska   kl. VI           Bartosz Sulowski     kl. V            Krystian Daśko kl. V

 

 

I miejsce

 

16.04. 2015 r.

Szkolny Konkurs Recytatorski            "W krainie wierszy Jana Brzechwy          i Juliana Tuwima" dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej  

 

Marcela Sieńko

Jakub Widz

Milena Mularczyk

Aleksandra Mudrak

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

16.04.2015 r.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy                  o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego Szkół Podstawowych

Szczebel Powiatowy

Małgorzata Pastucha kl. VI     Natalia Sulowska   kl. VI           Bartosz Sulowski     kl. V            Krystian Daśko kl. V

II miejsce

24.04.2015 r.

 

 

 

 

Powiatowy czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

Karolina Pastucha kl. VI       Małgorzata Pastucha kl. VI Natalia Daśko kl. V Patrycja Felek kl. V Klaudia Szczuka kl.V Magdalena Śmiałek kl. V

 

II miejsce

8.05.2015 r.

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Albion"

Maciej Michałek     kl. V

Piotr Śmiałek kl. VI

I miejsce                        

VII miejsce

12 maja 2015 r.

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum
w roku szkolnym 2014/2015

Rodzaj konkursu lub zawodów

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Rodzaj osiągnięcia (miejsce, wyróżnienie)

Data

Konkurs - język angielski   Martyna Rogalska    kl. IIa  awans do etapu powiatowego  20 października 2014 r.
 Stypendium dla uczniów uzdolnionych w różnych dziedzinach

Patrycja Pastucha kl. Ia

 Stypendium im. Marii i Lecha Kaczyńskich  Październik 2014
 Indywidualny tenis stołowy dziewcząt i chłopców.

 Dominika Ładziak kl.Ia

Magdalena Jóźwiak kl.IIIa

Martyna Rogalska kl,IIa

Marlena Sosnówka kl.IIa

Agata Kamińska kl.Ia

 I miejsce

 

II miejsce

III miejsce

 

IV miejsce

V miejsce

31 października 2014r.
 Półfinał powiatowy w Zdziłowicach

Patryk Zyśko kl.Ia Paweł Hałabis kl.IIa Witold Zarzeczny kl.IIa           Przemysław Kozik kl.IIa           Krzysztof Pastucha kl.IIa          

Michał Szubartowski kl.IIIb         

Piotr Pizoń kl.IIIb      Łukasz Zuń kl.IIIa   Marcin Zyśko kl.IIIb  Kacper Siembida kl.IIIa

Bartosz Wereski kl.IIIa        

Karol Sosnówka kl.IIIa

 III miejsce 10 października 2014r.

Towarzyski mecz piłki nożnej

Batorz-Błażek

Patryk Zyśko kl.Ia   Marcin Zyśko kl.IIIb Karol Sosnówka kl.IIIa          Sylwester Sulowski kl.IIIb         

Piotr Pizoń kl.IIIb     Jakub Wójcik kl.Ia     Karol Trzciński kl.Ia

 

Wynik 11:4

31 października 2014r.

OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

eliminacje gminne

Martyna Rogalska

Jakub Wójcik

II miejsce

I miejsce

26 luty 2015 r.

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Paulina Skrzypek   Agata Zyśko           Dorota Sosnówka Patrycja Pastucha Anna Wnuk         Agata Kamińska 

 

II miejsce

3 marca 2015r.

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców

Michał Szubartowski Łukasz Zuń             Piotr Pizoń Przemysław Kozik Paweł Hałabis         Piotr Sulowski 

 

II miejsce

4 marca 2015r.

II Powiatowy konkurs geograficzny "Mapa bez tajemnic" w Kraśniku

 

Martyna Rogalska IIa

Jakub Wójcik Ia

6 miejsce

4 miejsce

19 marca 2015r.

 VI Gminny Turniej Piłki Siatkowej         o Puchar Wójta Gminy Batorz

(wspólna kategoria dziewcząt i chłopców)

Michał Szubartowski Łukasz Zuń             Piotr Pizoń Przemysław Kozik Paweł Hałabis           Piotr Sulowski 

I miejsce

22 marca 2015 r. 
       

 VI Gminny Turniej Piłki Siatkowej          o Puchar Wójta Gminy Batorz

(wspólna kategoria dziewcząt i chłopców)

 

Paulina Skrzypek   Agata Zyśko           Dorota Sosnówka Patrycja Pastucha Anna Wnuk     Magdalena Boczek 

 

III miejsce 22 marca 2015 r.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Eliminacje powiatowe

 

Martyna Rogalska     kl. IIa

IV miejsce 27.03.2015 r.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy                  o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Szczebel Gminny

 

Karol Sosnówka       kl. IIIa

Marcin Zyśko kl.IIIb

Łukasz Zuń kl. IIIb

 

I miejsce

 

16.04.2015r.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy                  o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego Szkół Gimnazjalnych

Szczebel Powiatowy

Karol Sosnówka       kl. IIIa

Marcin Zyśko kl.IIIb

Łukasz Zuń kl. IIIb

II miejsce

24.04.2015 r. 

Gimnazjada Powiatowa - pchnięcie kulą

Sylwester Sulowski kl. IIIb

III miejsce

07.05.2015r.

Gimnazjada Powiatowa - bieg 2000m Bartosz Wereski kl. IIIa III miejsce 07.05.2015r.