header1
header2
header3
header4

Absolwenci 1950/1951

  1. Kowalczyk Marianna
  2. Kozik Józef
  3. Lodowska Władysława
  4. Łukasikówna Leontyna
  5. Nieściur Stefan
  6. Pastuchówna Aleksandra
  7. Pastucha Weronika
  8. Stefanek Jan
  9. Szymończyk Jan
  10. Twarogowski Aleksander
  11. Twarogowski Józef
  12. Winiarczyk Jan
  13. Wójcik Stefan
  14. Zuń Jan
  15. Zyśkówna Henryka

Absolwenci 1951/1952

  1. Czerwiak Helena
  2. Grela Henryk
  3. Grela Stanisław
  4. Hejno Wiesław
  5. Kozłowiczówna Helena
  6. Łukasikówna Józefa
  7. Michalczyk Zdzisław
  8. Pastucha Tadeusz
  9. Pastucha Wacław
  10. Rubaj Leon
  11. Serwatka Jan
  12. Wnuk Józef
  13. Wójcik Edward
  14. Zarzeczny Jan

Absolwenci 1952/1953

  1. Bednarczykówna Marianna
  2. Boguniówna Marianna
  3. Boczek Józef
  4. Dąbski Henryk
  5. Grela Eugeniusz
  6. Kozikówna Marianna
  7. Kozłowiczówna Helena
  8. Pizoń Marian
  9. Regmunt Sobieszczański Bogdan
  10. Sawicki Jan
  11. Szczuka Henryk
  12. Winiarczykówna Marianna
  13. Pająkówna Apolonia

Absolwenci 1953/1954

  1. Grelówna Marianna
  2. Groszkówna Genowefa
  3. Hałabis Henryk
  4. Kozik Stanisław
  5. Mazurówna Teresa
  6. Pająk Józef
  7. Pastuchówna Marianna
  8. Saganowski Bogusław
  9. Saganowska Wiesława
  10. Sulowska Krystyna
  11. Szczuka Jan
  12. Szczukówna Wiesława
  13. Wcisłówna Stefania
  14. Wiechnik Henryk
  15. Wójcikówna Marianna
  16. Wójcikówna Wiesława
  17. Zawiślakówna Leokadia
  18. Zyśko Jan

Absolwenci 1954/1955

  1. Baran Bolesław
  2. Bednarczyk Tadeusz
  3. Grela Andrzej
  4. Grela Julian
  5. Hejno Eugeniusz
  6. Jakubaszek Jan
  7. Krawczyk Tadeusz
  8. Ładziak Kazimierz
  9. Ładziak Zofia
  10. Pudło Rozalia
  11. Pyrakówna Wiesława
  12. Rugała Alina
  13. Rugała Henryka
  14. Sokołówna Marianna
  15. Wiechnik Jan
  16. Wnuk Henryk
  17. Wójcik Eugeniusz
  18. Zarzeczny Jan
  19. Zielonkówna Danuta
  20. Zyśko Jan
  21. Zawiślakówna Adela
  22. Rugała Eugeniusz

Absolwenci 1955/1956

  1. Grelówna Halina
  2. Grudzień Henryk
  3. Jakubaszkówna Katarzyna
  4. Kowalczykówna Władysława
  5. Krawczykówna Aurelia Barbara
  6. Kupczyński Henryk
  7. Miłek Henryk
  8. Placha Jan
  9. Skrzypek Jan
  10. Sobótka Feliks
  11. Sulowska Halina
  12. Szczuka Eugeniusz
  13. Szymończykówna Marianna
  14. Szymończyk Zygmunt
  15. Winiarczyk Józef
  16. Wójcik Henryk
  17. Zyśkówna Cecylia
  18. Zarzeczny Józef
  19. Hałabisówna Janina
  20. Zuń Józef

Absolwenci 1956/1957

  1. Grela Marian
  2. Kochańska Barbara
  3. Kochańska Teresa
  4. Kochański Marian
  5. Ładziak Alina
  6. Sienicki Stanisław
  7. Sulowski Wacław
  8. Rugała Emilia
  9. Winiarczyk Eugenia
  10. Widz Krystyna
  11. Wierzchowiak Jerzy
  12. Wójtowicz Czesław
  13. Szymończyk Jan

Absolwenci 1957/1958

  1. Baran Tadeusz
  2. Bednarczyk Jan
  3. Dobrzyński Eugeniusz
  4. Grela Bożena
  5. Jakubaszek Marianna
  6. Kędziora Bolesław
  7. Kowalczyk Zofia
  8. Michalczyk Bożena Halina
  9. Miłek Mieczysław
  10. Pastucha Stanisław
  11. Saganowska Wacława
  12. Skrzypek Janina Teresa
  13. Sulowski Stanisław
  14. Sulowska Zofia
  15. Szczuka Henryk Józef
  16. Wcisło Henryka
  17. Wójcik Stanisław
  18. Winiarczyk Henryk
  19. Zarzeczna Anna Wanda
  20. Graboś Stanisław

Absolwenci 1958/1959

  1. Brodowska Krystyna
  2. Kowalczyk Henryk
  3. Mazur Wojciech Stanisław
  4. Saganowski Julian Henryk
  5. Stefanek Helena Bronisława
  6. Sulowski Henryk
  7. Wójcik Gabriela
  8. Zalewski Wiesław
  9. Wójcik Eugeniusz
  10. Chałabis Czesław
  11. Baran Eugeniusz
  12. Trzcińska Helena
  13. Zyśko Jan Leszek
  14. Wójcik Henryka
  15. Januszczak Helena
  16. Kozik Teresa
  17. Ładziak Jan
  18. Szymończyk Aleksander
  19. Wereski Jan
  20. Kowalczyk Halina

Absolwenci 1959/1960

  1. Baran Józef
  2. Grela Emilia
  3. Hałabis Genowefa
  4. Kędziora Henryk
  5. Kochańska Danuta
  6. Kochańska Maria Alicja
  7. Kowalczyk Danuta
  8. Krawczyk Krystyna
  9. Mazur Eugeniusz
  10. Miłek Danuta
  11. Sienicka Kazimiera
  12. Sikora Gabriela
  13. Stefanek Marianna
  14. Sulowski Andrzej
  15. Tylus Aleksander
  16. Wójcik Marian
  17. Wójcik Marian
  18. Zyśko Genowefa
  19. Sulowska Teresa
  20. Jasik Krystyna
  21. Rugała Kazimiera
  22. Wereska Krystyna
  23. Zyśko Genowefa
  24. Zyśko Stefania
  25. Trzcińska Alicja

Absolwenci 1960/1961

  1. Baran Anna
  2. Grela Tadeusz
  3. Kowalska Halina
  4. Kozik Aleksander
  5. Krawczyk Irena
  6. Piórkowski Lech
  7. Saganowska Gabriela
  8. Saganowska Teresa
  9. Sulowski Jan
  10. Szymończyk Wiesław
  11. Widz Henryk
  12. Widz Wanda
  13. Widz Wiesława
  14. Wójcik Stanisław
  15. Zarzeczna Teresa
  16. Zuń Henryka
  17. Żyguła Wiesława

Absolwenci 1961/1962

  1. Grela Mieczysław
  2. Grela Wincenty
  3. Kędziora Maria
  4. Kowalczyk Zygmunt
  5. Nieściur Danuta
  6. Nowacki Jerzy
  7. Łukasik Stanisław
  8. Łukasik Zdzisław
  9. Saganowski Marian
  10. Serwatka Marianna
  11. Skrzypek Urszula
  12. Szymończyk Genowefa
  13. Winiarczyk Halina
  14. Winiarczyk Wiesław
  15. Zaborski Piotr
  16. Zalewska Maria
  17. Zarzeczna Henryka
  18. Zarzeczny Józef
  19. Paczos Adam

Absolwenci 1962/1963

  1. Baran Kazimiera
  2. Drozd Henryk
  3. Grela Elżbieta
  4. Kędziora Władysława
  5. Kochański Tadeusz
  6. Kowalczyk Natalia
  7. Kowalski Janusz
  8. Kozik Józef
  9. Łukasik Jan
  10. Michalczyk Anna
  11. Pastucha Ryszard
  12. Trzcińska Jadwiga
  13. Sulowska Kazimiera
  14. Sosnówka Maria
  15. Sosnówka Krystyna
  16. Saganowski Lech
  17. Wcisło Apolonia
  18. Wcisło Henryk
  19. Widz Henryk
  20. Wiechnik Wiesława
  21. Wójcik Regina
  22. Zaborska Zuzanna
  23. Zarzeczny Jan
  24. Zuń Maria
  25. Zyśko Alina

Absolwenci 1963/1964

  1. Bednarczyk Regina
  2. Drozd Ryszard
  3. Gwizdal Henryk
  4. Jakubaszek Wiesława Zofia
  5. Kowalczyk Janina
  6. Mańkowski Zenon
  7. Michalczyk Janina Elżbieta
  8. Michalczyk Jerzy Walerian
  9. Pyrak Maria Wanda
  10. Pyrak Tadeusz
  11. Sikora Teresa
  12. Sulowska Maria
  13. Szczuka Alina
  14. Szczuka Gabriela
  15. Trzcińska Barbara
  16. Twarogowski Stanisław
  17. Widz Aleksander
  18. Wiechnik Eugeniusz
  19. Wolfram Teresa
  20. Wójcik Marian
  21. Wójcik Teresa
  22. Zarzeczny Wojciech
  23. Zyśko Stanisław
  24. Wójtowicz Wiesława

Absolwenci 1964/1965

  1. Dubiel Marian
  2. Jakubaszek Stanisław
  3. Kędziora Henryka
  4. Kędziora Wiesława
  5. Kowalczyk Genowefa
  6. Mazur Krystyna
  7. Miłek Kazimiera Urszula
  8. Nowacki Stanisław
  9. Sikora Danuta
  10. Szczuka Ryszard
  11. Szczuka Stanisław Zdzisław
  12. Trzcińska Alina
  13. Tylus Henryk
  14. Widz Jan
  15. Wielgomas Danuta
  16. Wierzchowiak Józef Andrzej
  17. Wolfram Jan Jerzy
  18. Wolfram Stanisław Tomasz
  19. Wójcik Tomasz Zbigniew
  20. Zaborska Danuta
  21. Zarzeczny Eugeniusz
  22. Zarzeczny Jan
  23. Zarzeczny Wiesław
  24. Zuń Alina

Absolwenci 1965/1966

  1. Wnuk Henryk
  2. Daśko Jan
  3. Graboś Wacława
  4. Kamiński Mieczysław
  5. Kowalczyk Henryk
  6. Nieściur Marian
  7. Nieściur Stanisław
  8. Sawicka Teresa
  9. Trzcińska Danuta
  10. Wcisło Józef
  11. Wiechnik Krystyna
  12. Zarzeczny Henryk
  13. Zyśko Józef

Absolwenci 1966/1967

  1. Grela Zenon
  2. Hejno Zenona Józefa
  3. Kozłowicz Krystyna
  4. Pyrak Józefa
  5. Saganowska Maria
  6. Wereska Halina Joanna
  7. Widz Tadeusz Józef
  8. Zarzeczny Eugeniusz Stanisław
  9. Zarzeczna Krystyna
  10. Krawczyk Janusz Stanisław

 

Absolwenci 1967/1968

  1. Drozd Krystyna Grażyna
  2. Gwizdal Weronika
  3. Hałabis Gabriela
  4. Kowalczyk Krystyna
  5. Kozik Alina Teresa
  6. Łukasik Halina
  7. Mazur Maria
  8. Poniewozik Edward
  9. Pastucha Maria
  10. Pioś Wiesław Henryk
  11. Sulowska Barbara Bożena
  12. Sulowska Maria
  13. Wielgomas Krystyna
  14. Wnuk Teresa Jadwiga
  15. Wójcik Zbigniew
  16. Zaborska Urszula

Absolwenci 1968/1969

  1. Zyśko Danuta
  2. Rugała Walenty
  3. Baran Andrzej
  4. Bednarczyk Józef
  5. Jakubaszek Anna
  6. Kędziora Danuta
  7. Kochańska Anna
  8. Kowalczyk Ewa
  9. Kowalczyk Maria
  10. Kozik Lucjan
  11. Mazur Barbara
  12. Michalczyk Jerzy
  13. Michalczyk Zbigniew Marian
  14. Michalczyk Zbigniew Marian
  15. Pastucha Marian
  16. Regmunt - Sobieszczański Zbigniew
  17. Sawicka Teresa
  18. Sobótka Genowefa
  19. Sokół Józef Adam
  20. Sulowska Marianna
  21. Sulowski Stanisław
  22. Tylus  Janina
  23. Zarzeczny Jan Eugeniusz
  24. Zielonka Henryk
  25. Zyśko Augustyn Mikołaj

Absolwenci 1969/1970

  1. Drozd Marianna
  2. Hejno Alina Teresa
  3. Hejno Jerzy Jan
  4. Kozik Henryk
  5. Kozłowicz Henryk
  6. Krzysztoń Henryk
  7. Matysek Adam
  8. Pyrak Krystyna
  9. Regmunt-Sobieszczański Henryk Andrzej
  10. Saganowska Grażyna Krystyna
  11. Sawicki Andrzej Adam
  12. Sawicki Henryk
  13. Stefanek Józef
  14. Trzciński Zdzisław
  15. Wcisło Stanisław
  16. Wielgomas Stanisław Zygmunt
  17. Zalewska Zofia
  18. Zarzeczna Halina
  19. Zarzeczna Teresa Grażyna
  20. Zyśko Bogusław Stanisław
  21. Zyśko Krystyna Teresa
  22. Zuń Jan
  23. Żyguła Marianna

Absolwenci 1970/1971

  1. Baran Bogdan
  2. Boczek Janusz
  3. Chałabis Krystyna Teresa
  4. Chmiel Jan Andrzej
  5. Drozd Stanisław
  6. Graboś Janina
  7. Hejno Henryka
  8. Jakubaszek Gabriela Teresa
  9. Jakubaszek Maria
  10. Kozik Bogusław
  11. Krawczyk Henryk
  12. Kryk Elżbieta Łucja
  13. Latos Wiesław
  14. Matysek Andrzej
  15. Mazur Bogusław Jan
  16. Michalczyk Maria Bogumiła
  17. Michałek Henryk Aleksander
  18. Sobótka Anna Bogumiła
  19. Sosnówka Józef Marian
  20. Wcisło Zygmunt
  21. Trzcińska Gabriela
  22. Wereska Maria
  23. Wielgomas Józef Marian
  24. Wierzchowiak Anna Grażyna
  25. Wnuk Alina Maria
  26. Wolfram Henryk
  27. Wolfram Zbigniew
  28. Zaborska Teresa
  29. Wójcik Maria Zofia
  30. Zarzeczny Henryk
  31. Zielonka Wiesława

Absolwenci 1971/1972

  1. Jakubaszek Andrzej
  2. Kędziora Krystyna
  3. Kowalczyk Jerzy Stanisław
  4. Mazur Józef Zygmunt
  5. Nieściur Jan
  6. Pizoń Andrzej Paweł
  7. Pizoń Maria
  8. Sosnówka Jan
  9. Sokół Roman Stanisław
  10. Sulowski Henryk
  11. Szczuka Jerzy Zdzisław
  12. Trzcińska Krystyna
  13. Widz Zbigniew Marian
  14. Wójcik Krystyna Stanisława
  15. Drozd Stanisław
  16. Białek Henryk
  17. Boczek Józef
  18. Chałabis Henryk
  19. Chmiel Mieczysław Roman
  20. Hejno Barbara

Absolwenci 1972/1973

  1. Zarzeczna Alina
  2. Wnuk Anna
  3. Winiarczyk Teresa
  4. Trzciński Józef Henryk
  5. Sulowska Maria
  6. Sawicka Jadwiga
  7. Regmunt-Sobieszczański Janusz
  8. Regmunt-Sobieszczańska Grażyna
  9. Nieściur Anna
  10. Ładziak Waldemar
  11. Kunikowska Krystyna
  12. Krawczyk Elżbieta
  13. Kozik Jan
  14. Kowalczyk Wiesława
  15. Kochańska Jadwiga
  16. Chałabis Stanisław
  17. Wójtowicz Krystyna

Absolwenci 1973/1974

  1. Białek Maria
  2. Chałabis Grażyna
  3. Kaproń Barbara
  4. Kowalczyk Andrzej
  5. Kozik Jan
  6. Krawczyk Zygmunt
  7. Łukasik Antoni
  8. Miłek Grażyna
  9. Nieściur Alina
  10. Nowacka Ewa Maria
  11. Pizoń Gabriela
  12. Pizoń Henryk
  13. Rugała Teresa
  14. Saganowska Ewa
  15. Sobótka Wiesława
  16. Wcisło Zbigniew
  17. Wereski Janusz Andrzej
  18. Wnuk Gabriela
  19. Wolfram Stanisław
  20. Zarzeczna Leokadia
  21. Zuń Wiesław

Absolwenci 1974/1975

  1. Chałabis Zbigniew
  2. Nieściur Jerzy
  3. Trzcińska Bożena
  4. Trzciński Janusz
  5. Widz Mirosław
  6. Winiarczyk Anna
  7. Wójcik Teresa
  8. Zaborski Marian
  9. Zarzeczny Jerzy
  10. Kotus Róża
  11. Zyśko Ryszard
  12. Zyśko Tadeusz
  13. Kowalczyk Mirosław
  14. Łukasik Teodozja
  15. Zuń Andrzej
  16. Wielgomas Aleksander
  17. Winiarczyk Roman
  18. Wolfram Halina Maria
  19. Sulowski Stanisław
  20. Sulowska Kazimiera
  21. Rubaj Wiesław
  22. Rubaj Maria Krystyna
  23. Pizoń Zbigniew
  24. Matysiak Ryszard
  25. Jakubaszek Bogdan
  26. Dąbrowski Czesław

Absolwenci 1975/1976

  1. Baran Gabriela
  2. Białek Jadwiga
  3. Brodowska Barbara Maria
  4. Drozd Zofia Wacława
  5. Grzeszczak Wanda
  6. Hejno Zygmunt
  7. Kowalczyk Alina
  8. Kowalczyk Helena Marta
  9. Kowalczyk Henryk
  10. Krzpiot Teresa
  11. Nieściur Leszek
  12. Pawlas Anna Alicja
  13. Pizoń Teresa Urszula
  14. Rzucidło Teresa
  15. Rzucidło Maria
  16. Sosnówka Teresa
  17. Sulowska Anna Dorota
  18. Sulowska Irena
  19. Sulowska Zofia
  20. Sulowski Janusz
  21. Szymończyk Ewa
  22. Szymończyk Jolanta
  23. Trzcińska Regina
  24. Trzcińska Teresa
  25. Wereski Józef
  26. Wielgomas Janusz Bolesław
  27. Wnuk Mirosław
  28. Wójcik Jan Mirosław
  29. Zarzeczna Anna
  30. Zielonka Krzysztof
  31. Zyśko Jan

 

Absolwenci 1976/1977

  1. Boguń Bożena Grażyna
  2. Brodowska Anna Elżbieta
  3. Chałabis Teresa Ewa
  4. Chałabis Zygmunt
  5. Chmiel Teresa
  6. Gawera Alicja
  7. Jasik Alicja
  8. Jasik Andrzej
  9. Jaśkiewicz Marzanna Teresa
  10. Karaś Marzanna Henryka
  11. Kowalczyk Marek Grzegorz
  12. Kozik Janusz Zbigniew
  13. Kryk Jarosław Andrzej
  14. Łukasik Apolonia
  15. Łukasik Zbigniew
  16. Nowacki Wiesław Sylwester
  17. Pastucha Adam
  18. Pastucha Jolanta Krystyna
  19. Piórkowski Zbigniew Andrzej
  20. Pizoń Maria
  21. Rubaj Józef Stanisław
  22. Rugała Maria
  23. Rugała Stanisław
  24. Sawicki Marek
  25. Sochacka Renata Grażyna
  26. Szubartowska Halina
  27. Szczuka Zbigniew Józef
  28. Tereszko Ewa Janina
  29. Wnuk Krystyna
  30. Wnuk Marian
  31. Wójcik Stanisław Zenon
  32. Zarzeczna Grażyna Maria
  33. Zarzeczny Mirosław
  34. Zawiślak Jolanta
  35. Zuń Justyna

Absolwenci 1977/1978

  1. Nowacki Adam Zbigniew
  2. Zyśko Gabriela
  3. Zuń Maria Zofia
  4. Zuń Janusz
  5. Wójcik Krystyna
  6. Wójcik Teresa Bożena
  7. Winiarczyk Andrzej
  8. Wielgomas Antoni
  9. Widz Regina Krystyna
  10. Wcisło Zenon
  11. Twarogowska Urszula Bożena
  12. Trzciński Zenon Krzysztof
  13. Trzciński Jerzy
  14. Skrzypek Jerzy
  15. Szymończyk Wiesław Janusz
  16. Sobótka Teresa Wiesława
  17. Pastucha Anna
  18. Pastucha Anna Alina
  19. Michałek Józef
  20. Ładziak Krzysztof
  21. Jakubaszek Maria
  22. Hałabis Anna
  23. Hałabis Marian Stanisław
  24. Groszek Zenon
  25. Białek Jan Edward
  26. Baran Maria
  27. Zyśko stanisławGrażyna
  28. Baran Henryka
  29. Białek Katarzyna Maria
  30. Bielak Krystyna
  31. Bielak Regina
  32. Drozd Jan
  33. Drozd Stanisław
  34. Gałus Danuta
  35. Hałabis Regina
  36. Jasik Gabriela
  37. Winiarczyk Jerzy
  38. Kuras Dariusz
  39. Marczuk Marek Dariusz
  40. Pastucha Teresa
  41. Siembida Stanisław
  42. Skrzypek Krystyna Wiesława
  43. Sobótka Mirosław
  44. Sobótka Bożena Teresa
  45. Sobótka Waldemar
  46. Sochacki Mirosław
  47. Szabat Bożena
  48. Winiarczyk Krzysztof Józef
  49. Wójcik Anna
  50. Zarzeczna Alina
  51. Zarzeczna Henryka
  52. Zyśko Barbara

Absolwenci 1978/1979

  1. Brodowski Krzysztof
  2. Chmiel Marek Jacenty
  3. Drozd Teresa
  4. Drozd Wacław
  5. Dubiel Mariola
  6. Gałus Wiesława
  7. Grela Andrzej Franciszek
  8. Hałabis Zbigniew
  9. Januszczak Genowefa
  10. Kalinowska Joanna Agata
  11. Kowalczyk Bożena
  12. Kowalczyk Krzysztof Piotr
  13. Matysiak Regina
  14. Łukasik Józef
  15. Mularczyk Ewa
  16. Nieściur Elżbieta
  17. Pizoń Grażyna
  18. Poznań Marek Kazimierz
  19. Serwatka Anna Urszula
  20. Smyl Urszula
  21. Sobótka Barbara
  22. Sosnówka Jerzy Marian
  23. Sulowski Andrzej
  24. Sulowski Janusz Zbigniew
  25. Sulowski Stanisław
  26. Szczuka Justyna Elżbieta
  27. Tupaj Jerzy
  28. Wcisło Wiesław
  29. Widz Maria Wiesława
  30. Widz Teresa Maria
  31. Wielgomas Roman Henryk
  32. Winiarczyk Anna
  33. Wójcik Andrzej
  34. Wójcik Henryka
  35. Wójcik Tadeusz
  36. Wójcik Teresa
  37. Zarzeczna Regina
  38. Zarzeczna Elżbieta Małgorzata
  39. Zielonka Teresa
  40. Zyśko Barbara
  41. Zyśko Kazimierz

Absolwenci 1979/1980

  1. Brodowska Maria
  2. Drozd Barbara
  3. Grzeszczak Anna
  4. Kowalczyk Anna
  5. Kamiński Mirosław
  6. Mazur Adam
  7. Pastucha Barbara
  8. Pastucha Janusz
  9. Pizoń Józef
  10. Pizoń Mirosław
  11. Placha Marzena
  12. Poniewozik marian
  13. Pyrak Mirosław
  14. Rubaj Zofia
  15. Sawicka Ewa
  16. Sosnówka Marzena Zofia
  17. Szczuka Andrzej
  18. Szczuka Jan
  19. Widz Stanisław
  20. Wielgomas Bogusław
  21. Winiarczyk Anna
  22. Wójcik Bożena
  23. Dubiel Andrzej
  24. Felek Arkadiusz
  25. Gałus Alina
  26. Januszczak Maria
  27. Kaproń Bogdan
  28. Karaś Krzysztof Wiesław
  29. Kowalczyk Marek Bogdan
  30. Kowalczyk Wioletta Teresa
  31. Kozik Tomasz
  32. Krawczyk Krzysztof Janusz
  33. Krzeszowski Jerzy Stanisław
  34. Kupczyński Krzysztof
  35. Makuch Henryka
  36. Michałek Barbara
  37. Mróz Danuta
  38. Nastaj Bogdan Włodzimierz
  39. Pastucha Leszek
  40. Pizoń Halina
  41. Rusinek Anna Maria
  42. Siembida Maria
  43. Skrzypek Wiesław
  44. Sobótka Barbara
  45. Sulowska Mariola Małgorzata
  46. Sulowski Marian
  47. Szczuka Regina
  48. Trzcińska Maria
  49. Wereski Andrzej
  50. Winiarczyk Jerzy
  51. Winiarczyk Jerzy
  52. Wnuk Sławomir
  53. Woś Grzegorz Zbigniew
  54. Wójcik Barbara
  55. Zarzeczna Regina
  56. Zarzeczny Roman
  57. Zielonka Zbigniew Henryk

Absolwenci 1980/1981

  1. Baran Krzysztof
  2. Drozd Anna Urszula
  3. Grela Janusz
  4. Groszek Adam Henryk
  5. Hejno Bogdan
  6. Jakubaszek Józef Jacek
  7. Nieściur Wiesław Henryk
  8. Pastucha Elżbieta
  9. Pastucha Urszula
  10. Pyrak Barbara
  11. Serwatka Marek
  12. Sobótka Krzysztof Jerzy
  13. Sulowska Urszula
  14. Szczuka Stanisław Henryk
  15. Tereszko Małgorzata Elżbieta
  16. Trzcińska Halina
  17. Wcisło Maria Wiesława
  18. Wiechnik Henryk Jan
  19. Wójcik Barbara Halina
  20. Wójcik Maria Zofia
  21. Borowska Elżbieta
  22. Dubiel Andrzej
  23. Gałus Bogdan
  24. Grąciak Roman
  25. Hałabis Andrzej
  26. Hałabis Genowefa
  27. Hałabis Sławomir
  28. Jakubaszek Ewa Bożena
  29. Konieczna Marzena
  30. Marczuk Jacek Zdzisław
  31. Michałek Alina
  32. Michałek Henryk Piotr
  33. Pizoń Krzysztof Józef
  34. Pizoń Wiesław
  35. Skrzypek Teresa
  36. Smyl Andrzej
  37. Sokół Maria
  38. Wnuk Teresa Krystyna
  39. Wójcik Kazimierz
  40. Zarzeczna Elżbieta
  41. Zyśko Jan Jerzy
  42. Niezabitowska Grażyna Sabina

Absolwenci 1981/1982

  1. Baran Jacek Piotr
  2. Białek Zygmunt
  3. Felek Regina Barbara
  4. Gałus Andrzej
  5. Gałus Józef
  6. Gałus Leszek Wiesław
  7. Hałabis Andrzej
  8. Hałabis Janusz
  9. Hejno Roman
  10. Kozik Mirosław
  11. Kowalczyk Krzysztof
  12. Matysiak Ryszard Adam
  13. Makuch Mariusz
  14. Michalczyk Małgorzata
  15. Pizoń Elżbieta
  16. Siek Jerzy
  17. Siek Sławomir
  18. Sulowski Bogusław
  19. Szydłowska Teresa Barbara
  20. Trzcińska Anna
  21. Widz Marian
  22. Wnuk Zdzisław
  23. Wiechnik Teresa
  24. Wójcik Andrzej
  25. Wójcik Barbara
  26. Wójcik Józef
  27. Wójtowicz Anna
  28. Zarzeczna Małgorzata
  29. Zarzeczny Krzysztof
  30. Zuń Teresa
  31. Zuń Zygmunt
  32. Zyśko Urszula

Absolwenci 1982/1983

  1. Brodowski Andrzej
  2. Brodowska Teresa
  3. Drozd Grażyna
  4. Gawera Zenon
  5. Kowalczyk Justyna
  6. Kozik Maria
  7. Krawczyk Anna
  8. Krawczyk Krzysztof
  9. Pizoń Zbigniew
  10. Poznań Krzysztof
  11. Rusinek Magdalena Urszula
  12. Siennicki Jerzy
  13. Sosnówka Wojciech
  14. Sulowska Danuta
  15. Sulowski Dariusz
  16. Szymończyk Sławomir Adam
  17. Trzcińska Alicja
  18. Trzcińska Bożena
  19. Trzciński Józef
  20. Wójcik Anna
  21. Wójcik Grażyna
  22. Wójcik Ryszard
  23. Zarzeczna Grażyna
  24. Zyśko Henryk

Absolwenci 1983/1984

  1. Brodowska Barbara
  2. Chałabis Krystyna
  3. Dycha Beata
  4. Kowalczyk Krystyna
  5. Jaśkiewiccz Beata
  6. Krawczyk Teresa Edyta
  7. Łukasik Mieczysław
  8. Pastucha Małgorzata Barbara
  9. Pastucha Sylwester
  10. Pizoń Teresa
  11. Szczuka Teresa
  12. Wcisło Teresa
  13. Widz Barbara
  14. Wielgomas Anna
  15. Wolfram Grzegorz
  16. Zarzeczny Andrzej
  17. Zyśko Grażyna
  18. Bartnik Ewa Bożena
  19. Bartnik Grzegorz Adam
  20. Bednarczyk Waldemar
  21. Dubiel Robert Sławomir
  22. Kozik Mirosław
  23. Kuras Grzegorz Zbigniew
  24. Łączka Jan Andrzej
  25. Mróz Mieczysław
  26. Staniszewski Józef Grzegorz
  27. Sulowska Jolanta
  28. Szymończyk Jacek
  29. Szymończyk Marek
  30. Woś Stanisław Leszek
  31. Wnuk Mirosław
  32. Zuń Henryk

Absolwenci 1984/1985

  1. Chałat Elżbieta
  2. Bednarczyk Jarosław
  3. Drozd Ewa
  4. Januszczak Dorota
  5. Kędziora Anna
  6. Kowalczyk Piotr
  7. Ładziak Barbara
  8. Matysiak Zbigniew
  9. Pizoń Artur
  10. Rugała Urszula
  11. Skrzypek Marta
  12. Skrzypek Marzena
  13. Szymończyk Teresa
  14. Śmiałek Cezary
  15. Śmiałek Dariusz
  16. Trzciński Robert
  17. Wcisło Maria Bożena
  18. Wiechnik Grażyna
  19. Winiarczyk Krzysztof
  20. Wlaszczyk Robert Wojciech
  21. Wójcik Dariusz
  22. Wójcik Leszek
  23. Wójcik Marzena Anna
  24. Zarzeczna Anna
  25. Zyśko Małgorzata
  26. Grela Krzysztof
  27. Jakubaszek Sławomir
  28. Kania Janusz
  29. Łukasik Dariusz
  30. Sulowski Andrzej
  31. Sulowski Zbigniew
  32. Tylus Grzegorz
  33. Walencik Dariusz
  34. Wójcik Józef
  35. Zarzeczny Marian Leon
  36. Sulowski Ryszard Andrzej
  37. Bednarczyk Jan

Absolwenci 1985/1986

  1. Bartnik Robert
  2. Boguń Lila
  3. Chałat Marek
  4. Grela Małgorzata
  5. Kowalczyk Piotr Tadeusz
  6. Makuch Marzena
  7. Mularczyk Andrzej
  8. Nieściur Marta
  9. Pastucha Jarosław
  10. Pizoń Beata
  11. Rudny Marcin Dobrosław
  12. Serwatka Adam
  13. Sulowska Urszula
  14. Szubartowski Henryk
  15. Szymończyk Zbigniew
  16. Tereszko Teresa
  17. Twarogowska Marta
  18. Wlaszczyk Beata
  19. Zarzeczna Urszula
  20. Zuń Lucyna
  21. Zyśko Bożena

Absolwenci 1986/1987

  1. Drozd Adam
  2. Dycha Małgorzata Dorota
  3. Mazur Marek
  4. Pastucha Henryk
  5. Pastucha Beata Anna
  6. Pyrak Jerzy
  7. Siennicki Ryszard
  8. Skrzypek Jacek
  9. Sulowska Anna
  10. Sulowski Mariusz
  11. Widz Adam
  12. Widz Wojciech
  13. Winiarczyk Zbigniew
  14. Wójcik Anna
  15. Wójcik Krzysztof
  16. Wójcik Teresa
  17. Zarzeczny Sławomir
  18. Zyśko Elżbieta
  19. Bednarczyk Ewa Dorota
  20. Boguń Grzegorz
  21. Krawczyk Marta
  22. Krawczyk Sławomir
  23. Makuch Stanisław
  24. Makuch Zofia
  25. Poznań Aldona
  26. Skrzypek Mariusxz
  27. Sulowski Krzysztof
  28. Szczuka Danuta Bogusława
  29. Trzciński Sławomir Zdzisław
  30. Widz Dorota Teresa
  31. Wnuk Agata
  32. Wójcik Anna
  33. Zięba Mariusz

Absolwenci 1987/1988

  1. Brodowski Leszek
  2. Chałabis Renata Elżbieta
  3. Grela Anna
  4. Hałabis Małgorzata
  5. Kozik Bożena
  6. Kozik Krzysztof
  7. Kupczyńska Joanna
  8. Ładziak Zenon
  9. Matysiak Teresa
  10. Mazur Grzegorz
  11. Serwatka Andrzej
  12. Siennicki Jacenty
  13. Sulowska Agnieszka
  14. Wcisł Zenon
  15. Widz Agnieszka
  16. Widz Grzegorz
  17. Winiarczyk Teresa
  18. Wójcik Grzegorz
  19. Wójtowicz Mirosław
  20. Winiarczyk Renata Grażyna
  21. Zarzeczny Grzegorz Tomasz
  22. Chałat Zenon
  23. Głąb Ewa Małgorzata
  24. Kowalczyk Cezary Andrzej
  25. Kowalczyk Marzena Danuta
  26. Krawczyk Małgorzata
  27. Ładziak Sławomir Mirosław
  28. Mróz Andrzej
  29. Makuch Mariusz Józef
  30. Nieściur Grzegorz Jerzy
  31. Różycka Dorota Urszula
  32. Rugała Wojciech Andrzej
  33. Sochacka Urszula
  34. Sulowska Elżbieta Małgorzata
  35. Sulowski Marek
  36. Sosnówka Jolanta Monika
  37. Tylus Anna
  38. Tylus Joanna
  39. Wlaszczyk Aneta Urszula
  40. Wlaszczyk Mariusz Henryk
  41. Wnuk Marzena Agnieszka
  42. Wereska Bożena
  43. Zdybel Małgorzata
  44. Zyśko Krzysztof

Absolwenci 1988/1989

  1. Chałt Grzegorz
  2. Daśko Ryszard
  3. Gałus Halina
  4. Krawczyk Sławomir Jerzy
  5. Kowalczyk Andrzej
  6. Kowalczyk Jacek Artur
  7. Pastucha Grzegorz
  8. Pastucha Mariola Beata
  9. Pastucha Teresa
  10. Pizoń Danuta Krystyna
  11. Pizoń Roman
  12. Sobótka Małgorzata
  13. Starczewska Marzena
  14. Sulowska Grażyna
  15. Szostek Adam
  16. Szymończyk Katarzyna
  17. Trzcińska Agnieszka
  18. Trzcińska Edyta
  19. Twarogowska Elżbieta
  20. Wierzchowiak Andrzej
  21. Wójcik Marek
  22. Wójtowicz Dariusz
  23. Wójtowicz Stanisław
  24. Zarzeczna Ewa
  25. Zyśko Marzena Anna

Absolwenci 1989/1990

  1. Baran Anna
  2. Chałabis Jarosław
  3. Czuba Joanna Agnieszka
  4. Drozd Jolanta Elżbieta
  5. Jakubaszek Mariusz
  6. Kowalczyk Teresa
  7. Kupczyński Zbigniew
  8. Ładziak Renata
  9. Łączka Małgorzata
  10. Makuch Dariusz Marcin
  11. Milanowski Dariusz Tomasz
  12. Piasecka Jolanta
  13. Pioś Mariusz
  14. Pizoń Tomasz
  15. Sulowska Katarzyna Barbara
  16. Sulowska Katarzyna Barbara
  17. Wereska Dorota
  18. Zarzeczna Bogumiła
  19. Drozd Adam
  20. Głąb Krzysztof
  21. Grela Jacek
  22. Hałabis Tomasz
  23. Kowalczyk Urszula
  24. Makuch Artur
  25. Pastucha Andrzej Michał
  26. Pochwatka Krzysztof
  27. Saganowski Robert
  28. Skrzypek Jacek Andrzej
  29. Smyl Jacek
  30. Sobótka Sylweriusz

Absolwenci 1990/1991

  1. Baran Marta
  2. Brodowski Andrzej
  3. Chałat Andrzej
  4. Chałat Anna Gabriela
  5. Chawryło Krzysztof Rafał
  6. Chmiel Grzegorz Marcin
  7. Jasik Mariusz
  8. Kozik Teresa
  9. Lodowski Marek
  10. Michalczyk Marek Jan
  11. Pastucha Joanna
  12. Skorupa Mariusz Józef
  13. Sulowska Monika
  14. Sulowski Tomasz
  15. Szczuka Grzegorz Zbigniew
  16. Tereszko Andrzej Grzegorz
  17. Winiarczyk Dariusz
  18. Zarzeczny Mariusz Mirosław

Absolwenci 1991/1992

  1. Baran Ewa
  2. Bucoń Marta
  3. Czuba Zofia Anna
  4. Drozd Mariusz
  5. Krawczyk Stanisław
  6. Makuch Tomasz Andrzej
  7. Nieściur Tomasz
  8. Pyrak Sławomir
  9. Siennicka Ewa Monika
  10. Sochacka Iwona
  11. Sosnówka Urszula
  12. Starczewski Mariusz Jacek
  13. Sulowski Leszek Jacek
  14. Trzciński Paweł
  15. Wcisło Agnieszka
  16. Widz Andrzej Jerzy
  17. Widz Paweł Mariusz
  18. Wiktor Anna
  19. Winiarczyk Paweł
  20. Zarzeczny Adam
  21. Zarzeczny Mariusz
  22. Zyśko Dorota
  23. Zyśko Edward

Absolwenci 1992/1993

  1. Baran Lucjan
  2. Baran Paweł
  3. Boguń Robert
  4. Boczek Jerzy
  5. Brodowski Robert Paweł
  6. Daśko Teresa
  7. Drozd Sylwia Ewa
  8. Drozd Tomasz
  9. Dubiel Marcin Piotr
  10. Grela Adam
  11. Kowalczyk Anna
  12. Kozioł Edyta Agnieszka
  13. Krawczyk Jolanta Barbara
  14. Łączka Wojciech
  15. Makuch Monika
  16. Michalczyk Krzysztof Sylwester
  17. Michałek Radosław Hubert
  18. Nieradka Katarzyna
  19. Sobótka Dorota
  20. Sokół Anna
  21. Sulowska Hanna Bogusława
  22. Sulowski Jarosław
  23. Sulowski Paweł Rafał
  24. Śmiałek Dorota
  25. Wierzchowiak Piotr
  26. Winiarczyk Krzysztof
  27. Wójcik Leszek
  28. Zaborska Dorota Aneta
  29. Zając Paweł
  30. Zarzeczny Krzysztof

Absolwenci 1993/1994                    

  1. Boczek Bożena
  2. Brodowski Jacek
  3. Chełstowska Róża
  4. Daśko Sławomir
  5. Dycha Katarzyna
  6. Grela Sebastian
  7. Krawczyk Stanisław
  8. Mudrak Mateusz
  9. Pastucha Bartłomiej
  10. Szczuka Sławomir
  11. Tereszko Katarzyna
  12. Twarogowski Tomasz
  13. Wieleba Grzegorz
  14. Zarzeczna Beata
  15. Zarzeczny Daniel
  16. Zarzeczna Iwona
  17. Zyśko Jarosław
  18. Daśko Piotr
  19. Drozd Ewa
  20. Gałus Mariola
  21. Jasik Robert Daniel
  22. Kowalczyk Tomasz Jerzy
  23. Mróz Krzysztof
  24. Nieradka Agnieszka
  25. Nieściur Jarosław Grzegorz
  26. Pastucha Sławomir
  27. Sosnówka Anna
  28. Starczewska Monika Justyna
  29. Sulowski Artur Adam
  30. Szabat Beata
  31. Tylus Mariusz Wojciech
  32. Winiarczyk Beata
  33. Zarzeczny Grzegorz
  34. Zarzeczny Jacek

Absolwenci 1994/1995

  1. Daśko Halina
  2. Drozd Agata
  3. Drozd Emila
  4. Grela Marek
  5. Hejno Elżbieta
  6. Kozioł Monika
  7. Łączka Sylwester Bogdan
  8. Ogon Michał
  9. Pastucha Paweł
  10. Pioś Mirosław
  11. Rakuś Magdalena Marta
  12. Skrzypek Piotr
  13. Sulowski Jacek Adam
  14. Szymończyk Piotr
  15. Trzcińska Monika
  16. Trzciński Stanisław
  17. Wieleba Dariusz
  18. Winiarczyk Piotr
  19. Wosiek Barbara
  20. Wójcik Aneta
  21. Wójtowicz Rafał Wojciech
  22. Zarzeczna Magdalena
  23. Zyśko Paweł

Absolwenci 1995/1996         

  1. Antosz Paweł
  2. Kowalski Michał
  3. Kryk Anna
  4. Makuch Przemysław
  5. Mazur Tomasz
  6. Michalczyk Artur
  7. Mudrak Michał
  8. Nieściur Izabela
  9. Ogon Sylwia
  10. Pastucha Ewa
  11. Pizoń Paweł
  12. Sobótka Dorota Aneta
  13. Szyszka Ewa
  14. Szyszka Robert
  15. Widz Iwona Elżbieta
  16. Widz Marcin Jan
  17. Chawryło Adam
  18. Gałus Agnieszka
  19. Kowalczyk Grzegorz
  20. Kowalczyk Sylwia
  21. Nieradka Łukasz Michał
  22. Rugałą Anna Paulina
  23. Szostek Bernadeta Agnieszka
  24. Szymończyk Katarzyna
  25. Tylus Monika
  26. Wcisło Barbara
  27. Wcisło Sylwester
  28. Widz Monika
  29. Winiarczyk Agata
  30. Wosiek Mariusz
  31. Zaborska Kamila
  32. Zając Magdalena

Absolwenci 1996/1997

  1. Antosz Izabela
  2. Baran Wojciech
  3. Broda Emilia
  4. Chałabis Katarzyna
  5. Fajda Marcin
  6. Grela Paweł
  7. Kupczyńska Elżbieta
  8. Ładziak Marek
  9. Matysek Joanna
  10. Nieściur Tomasz
  11. Puchala Marcin
  12. Rębisz Paweł
  13. Sobótka Agata
  14. Sobótka Paweł
  15. Sobótka Piotr
  16. Wójcik Wojciech
  17. Zuń Marcin
  18. Chmiel Aneta
  19. Dubiel Anna
  20. Dubiel Piotr
  21. Graboś Arkadiusz
  22. Kowalczyk Katarzyna
  23. Makuch Michał
  24. Michałek Agata
  25. Piasecka Agata
  26. Rusinek Dorota
  27. Sokół Jacek
  28. Sosnówka Barbara
  29. Szabat Michał
  30. Szymończyk Kamil
  31. Tylus Tomasz
  32. Wlaszczyk Albert
  33. Wójtowicz Mariusz
  34. Zuń Andrzej

Absolwenci 1997/1998

  1. Dycha Grzegorz Piotr
  2. Michałek Urszula Ewa
  3. Brodowski Sławomir Tomasz
  4. Fajda Łukasz Józef
  5. Graboś Tomasz
  6. Kowalczyk Agnieszka Iwona
  7. Kowalczyk Anna
  8. Kowalski Bartosz Wacław
  9. Kozik Grzegorz
  10. Makuch Marcin
  11. Matysek Marcin
  12. Michałek Andrzej Grzegorz
  13. Michałek Dorota Marta
  14. Michałek Katarzyna Ewa
  15. Pastucha Marcin Grzegorz
  16. Pawełczak Artur
  17. Puchala Michalina Maria
  18. Serwatka Małgorzata Magdalena
  19. Sulowska Aneta Urszula
  20. Sulowska Emilia Anna
  21. Winiarczyk Agnieszka Marzena
  22. Winiarczyk Marta Katarzyna
  23. Wójcik Agata
  24. Zając Roman
  25. Zawiślak Agnieszka
  26. Zarzeczna Marzena

Absolwenci 1998/1999                    

  1. Boczek Adam
  2. Chełstowski Adam
  3. Drozd Rafał
  4. Jakubaszek Ewelina
  5. Kozik Andrzej
  6. Kozik Grzegorz
  7. Matysek Janusz
  8. Michałek Piotr
  9. Mudrak Łukasz
  10. Ogon Marcin
  11. Pastucha Dorota
  12. Puchala Monika
  13. Szyszka Grzegorz
  14. Śmiałek Marcin
  15. Widz Michał
  16. Wieleba Mariusz
  17. Dubiel Paweł Grzegorz
  18. Kryk Paweł
  19. Łączka Anna
  20. Łączka Beata
  21. Michałek Monika
  22. Michałek Maksymilian
  23. Pastucha Jacek Przemysław
  24. Sulowska Joanna Agata
  25. Szymończyk Bogumił Zygmunt
  26. Winiarczyk Aldona Agnieszka
  27. Wójtowicz Ireneusz
  28. Zając Mariusz Krzysztof
  29. Zarzeczna Agnieszka
  30. Zawiślak Anna
  31. Zielonka Magdalena Monika
  32. Zuń Kamil Dariusz

Absolwenci 1999/2000

  1. Chełstowski Piotr
  2. Czuba Daniel
  3. Drozd Marcin Grzegorz
  4. Głąb Monika Malwina
  5. Jakubaszek Ewelina Agnieszka
  6. Kowalczyk Beata
  7. Kozik Dariusz
  8. Makuch Sławomir
  9. Michałek Tomasz
  10. Nieściur Agnieszka
  11. Ogon Anna
  12. Pizoń Emilia Magdalena
  13. Pizoń Marta
  14. Regmunt Sobieszczański Łukasz
  15. Regmunt Sobieszczański Marcin
  16. Rębisz Katarzyna
  17. Rusinek Agnieszka Katarzyna
  18. Rusinek Ryszard
  19. Sobótka Agnieszka
  20. Sulowska Emilia
  21. Sulowska Luiza
  22. Sulowska Malwina
  23. Szyszka Iwona
  24. Trzcińska Izabela
  25. Winiarczyk Anna
  26. Zarzeczna Agata
  27. Zarzeczna Dorota
  28. Zuń Iwona
  29. Zyśko Barbara

 

Absolwenci Gimnazjum

 

 Absolwenci 2001/2002                   

  1. Chełstowski Tomasz
  2. Grela Kinga
  3. Krawczyk Justyna
  4. Matysek Magdalena
  5. Mazur Piotr Grzegorz
  6. Michałek Robert
  7. Michałek Sławomir Paweł
  8. Pastucha Magdalena
  9. Pizoń Agata
  10. Rębisz Sławomir
  11. Sawicki Tomasz
  12. Smyl Sławomir
  13. Sulowska Dorota
  14. Wereska Anna
  15. Widz Łukasz
  16. Winiarczyk Piotr
  17. Wójcik Patrycja
  18. Wójcik Tomasz
  19. Zarzeczny Waldemar
  20. Zielonka Dominik
  21. Zyśko Łukasz
  22. Graboś Grzegorz
  23. Kozioł Marcin
  24. Krawczyk Agnieszka
  25. Mazur Mateusz
  26. Pastucha Michał
  27. Pizoń Magdalena
  28. Rubaj Anna
  29. Sulowski Michał
  30. Szostek Magdalena
  31. Trzciński Łukasz
  32. Trzciński Michał
  33. Wcisło Agnieszka
  34. Wcisło Łukasz
  35. Wcisło Marcin
  36. Widz Rafał
  37. Wlaszczyk Kamil
  38. Zając Jarosław
  39. Zawiślak Marcin
  40. Zielonka Paweł

Absolwenci 2002/2003                    

  1. Chełstowski Daniel
  2. Hałabis Iwona
  3. Januszczak Aneta
  4. Kowalczyk Kamil
  5. Kowalski Paweł
  6. Kowalski Przemysław
  7. Kurczak Michał
  8. Kuźnicka Magdalena
  9. Michalczyk Beata
  10. Nieściur Paweł
  11. Rębisz Piotr
  12. Siembda Mateusz
  13. Skorupa Damian
  14. Wereska Izabela
  15. Wereska Katarzyna
  16. Widz Daniel
  17. Wójcik Grzegorz
  18. Czuba Grzegorz
  19. Kozik Renata
  20. Krzeszowska Beata
  21. Makuch Rafał
  22. Pastucha Kinga
  23. Pastuch Tomasz
  24. Puchala Maciej
  25. Sokół Michał
  26. Sosnówka Teresa
  27. Sulowski Tomasz
  28. Szostek Ewa
  29. Szymończyk Dorota
  30. Szymończyk Jarosław
  31. Trzcińska Aneta
  32. Wnuk Magdalena
  33. Wnuk Magdalena
  34. Zarzeczna Dorota
  35. Zawiślak Joanna

Absolwenci 2003/2004

  1. Adamiak Łukasz
  2. Brodowska Ewelina
  3. Chmiel Andrzej Sławomir
  4. Chudzik Dominik
  5. Felek Emila
  6. Januszczak Rafał
  7. Kozik Katarzyna
  8. Kupczyńska Aneta
  9. Kurczak Karolina
  10. Łączka Iwona
  11. Mazur Agnieszka
  12. Mazur Halina Maria
  13. Michałek Tomasz
  14. Pastucha Justyna
  15. Pastucha Sylwia
  16. Rubaj Rafał
  17. Siwek Michał Damian
  18. Smyl Przemysław
  19. Sokół Maria
  20. Sulowska Dorota Iwona
  21. Sulowska Ewelina
  22. Tyra Ewelina Modesta
  23. Wcisło Łukasz
  24. Wereska Magdalena Justyna
  25. Wilkoławska Aneta
  26. Wnuk Dariusz Jarosław
  27. Zarzeczny Michał
  28. Zawiślak Sylwia
  29. Zielonka Tomasz
  30. Zyśko Łukasz

 Absolwenci 2004/2005                   

  1. Bartnik Przemysław
  2. Dziewa Adrian
  3. Krawczyk Damian
  4. Lis Paulina Anna
  5. Matysek Łukasz
  6. Michałek Aneta
  7. Pastucha Marek Waldemar
  8. Rębisz Agata
  9. Skrzypek Rafał
  10. Smyl Paulina
  11. Wcisło Łukasz Jacek
  12. Widz Sylwia Ewelina
  13. Winiarczyk Dariusz Grzegorz
  14. Wójcik Łukasz
  15. Zarzeczny Adrian Paweł
  16. Zyśko Monika Maria
  17. Żuraw Milena Ewa
  18. Chałabis Sylwester
  19. Jodłowski Krzysztof
  20. Jodłowski Marcin
  21. Kozik Daniel
  22. Kozioł Łukasz
  23. Łączka Marcin
  24. Michałek Sylwia
  25. Trzciński Daniel
  26. Wilkoławska Iwona
  27. Wosiek Seweryn
  28. Zarzeczny Damian
  29. Zarzeczna Katarzyna
  30. Zawiślak Edyta
  31. Zięba Marta
  32. Zyśko Patrycja

Absolwenci 2005/2006                    

  1. Adamiak Marcin
  2. Bartnik Michał
  3. Chałabis Anna
  4. Dziewa Diana
  5. Gnat Elżbieta
  6. Jakubaszek Adam
  7. Mazur Zbigniew
  8. Michalczyk Mateusz
  9. Michalczyk Tomasz
  10. Nieściur Karolina
  11. Ożóg Daniel
  12. Pastucha Kamil
  13. Sawicka Anna
  14. Szymański Hubert
  15. Wielgomas Anna
  16. Winiarczyk Weronika
  17. Zarzeczna Izabela
  18. Zyśko Rafał
  19. Budkowska Katarzyna
  20. Graboś Łukasz
  21. Grajek Agata
  22. Kubicki Przemysław
  23. Michalczyk Aleksandra
  24. Rubaj Radosław
  25. Siwek Dominika
  26. Skrzypek Lukasz
  27. Trzcińska Paulina
  28. Trzciński Karol
  29. Trzciński Paweł
  30. Tylus Katarzyna
  31. Winiarczyk Tomasz
  32. Wnuczek Edyta
  33. Woś Magdalena
  34. Woś Monika
  35. Zarzeczny Dariusz
  36. Zuń Wojciech
  37. Żóraw Edyta

Absolwenci 2006/2007                    

  1. Adamek Kamil
  2. Adamiak Daniel
  3. Budkowska Milena
  4. Chechliński Łukasz
  5. Januszczak Kamil
  6. Komsa Piotr
  7. Kotuła Katarzyna
  8. Pastucha Damian
  9. Pochwatka Dorota
  10. Siembida Łukasz
  11. Smyl Maciej
  12. Smyl Mateusz
  13. Wcisło Joanna
  14. Wereska Andżelika
  15. Wereska Jolanta
  16. Zarzeczna Agnieszka
  17. Zarzeczna Katarzyna
  18. Zielonka Piotr
  19. Gnat Dorota
  20. Kowalczyk Justyna
  21. Michałek Edyta
  22. Nieściur Magdalena
  23. Opasiak Łukasz
  24. Rębisz Ewelina
  25. Rubaj Arkadiusz
  26. Smyl Rafał
  27. Sosnówka Barbara
  28. Sosnówka Sylwia
  29. Sykuła Piotr
  30. Widz Ewa
  31. Wilkoławski Łukasz
  32. Winiarczyk Łukasz
  33. Wójcik Kamil
  34. Zarzeczny Cezary
  35. Zarzeczny Damian

Absolwenci 2007/2008                    

  1. Brodowski Radosław
  2. Chechliński Mateusz
  3. Dycha Sylwester
  4. Dziewa Ilona
  5. Hałabis Tomasz
  6. Januszczak Izabela
  7. Kamińska Renata
  8. Krawczyk Kamil
  9. Kurczak Tomasz
  10. Nowacka Patrycja
  11. Rogalski Damian
  12. Wereski Artur
  13. Wiechnik Agata
  14. Wnuk Emil
  15. Wnuk Sebastian
  16. Wnuk Tomasz
  17. Wójcik Michał
  18. Wronka Magdalena
  19. Zarzeczna Sylwia
  20. Zarzeczny Dariusz
  21. Ciba Sylwia
  22. Dubiel Teresa
  23. Frania Damian
  24. Grajek Justyna
  25. Kowalczyk Damian
  26. Kozik Agata
  27. Ładziak Kamil
  28. Michałek Paweł
  29. Pastucha Mikołaj
  30. Rugała Łukasz
  31. Rusinek Karolina
  32. Rzucidło Michał
  33. Rzucidło Paweł
  34. Siwek Karolina
  35. Szymończyk Angelika
  36. Wilkoławski Krzysztof
  37. Wlaszczyk Ewelina
  38. Zarzeczna Justyna
  39. Zyśko Rafał
  40. Zóraw Tomasz

 Absolwenci 2008/2009

  1. Adamek Ilona
  2. Ciba Monika
  3. Groszek Anna
  4. Kochan Krzysztof
  5. Komsa Janusz
  6. Kozik Łukasz
  7. Mazur Paulina
  8. Michałek Marta
  9. Pastucha Dorota
  10. Pizoń Milena
  11. Rębisz Mateusz
  12. Sosnówka Mirosław
  13. Tyra Józef
  14. Widz Małgorzata
  15. Wielgomas Aleksandra
  16. Zarzeczna Ewa
  17. Zarzeczna Katarzyna
  18. Zarzeczny Rafał
  19. Zielonka Magdalena
  20. Żuraw Monika
  21. Bartnik Paulina
  22. Bartnik Wojciech
  23. Gnat Tomasz
  24. Kowalczyk Arkadiusz
  25. Kryk Damian
  26. Ładziak Łukasz
  27. Nastaj Sylwia
  28. Nowogrodzki Adrian
  29. Pastucha Magdalena
  30. Pizoń Monika
  31. Rugała Adam
  32. Smyl Marcin
  33. Sobótka Robert
  34. Sulowski Adrian
  35. Sulowski Szczepan
  36. Sykuła Anna
  37. Trzciński Patryk
  38. Wilkoławska Monika
  39. Woś Domonik
  40. Wójcik Rafał
  41. Zawiślak Katarzyna
  42. Zuń Justyna

 Absolwenci 2009/2010        

  1. Chałabis Emilian
  2. Drozd Mateusz
  3. Dycha Tomasz
  4. Fajda Aleksandra
  5. Gnat Beata
  6. HałabisAngelika
  7. Kuźnicka Agnieszka
  8. Nowacka Beata
  9. Pastucha Natalia
  10. Smyl Aleksandra
  11. Sosnówka Marcin
  12. Sura Kamil
  13. Surtel Karolina
  14. Wieleba Wojciech
  15. Winiarczyk Agnieszka
  16. Wnuk Grzegorz
  17. Wnuk Karol
  18. Zarzeczna Marlena
  19. Zielonka Diana
  20. Zyśko Mateusz
  21. Czerniak Nina
  22. Gałus Karolina
  23. Grela Damian
  24. Groszek Iwona
  25. Jasik Karol
  26. Jóźwiak Piotr
  27. Kozik Emil
  28. Kozik Karolina
  29. Krawczyk Monika
  30. Ładziak Ewelina
  31. Mazur Hanna
  32. Pizoń Dominika
  33. Sulowska Iwona
  34. Sulowska Sylwia
  35. Szymończyk Ewa
  36. Trzciński Krystian
  37. Wcisło Piotr
  38. Zarzeczna Monika
  39. Zielonka Katarzyna
  40. Zielonka Katarzyna Paulina
  41. Zuń Kamil
  42. Zuń Radosław

 Absolwenci 2010/2011

  1. Hałabis Aneta
  2. Hałabis Kinga
  3. Kochan Katarzyna
  4. Komsa Daniel
  5. Pastucha Katarzyna
  6. Pastucha Monika
  7. Rębisz Monika
  8. Skrzypek Paweł
  9. Sosnówka Adriana
  10. Sulowska Ilona
  11. Wiechnik Marta
  12. Wnuk Piotr
  13. Wójcik Monika
  14. Wójtowicz Ewa
  15. Kamil Zarzeczny
  16. Patryk Zarzeczny
  17. Bartnik Sławomir
  18. Kryk Adriana
  19. Mularczyk Agata
  20. Nastaj Jolanta
  21. Pizoń Kinga
  22. Sobótka Justyna
  23. Sulowski Grzegorz
  24. Szostek Wiesław
  25. Szubartowski Adrian
  26. Szymończyk Katarzyna
  27. Trzcińska Daria
  28. Trzcińska Sylwia
  29. Winiarczyk Michał
  30. Zając Jacek
  31. Zyśko Adam
  32. Żóraw Łukasz

Absolwenci 2011/2012

  1. Chechliński Bartłomiej
  2. Ciba Aleksandra
  3. Hałabis Hipolit
  4. Hałabis Patryk
  5. Komsa Mateusz
  6. Kotuła Wojciech
  7. Kozik Damian
  8. Kozik Elżbieta
  9. Kozik Monika
  10. Michałek Iga
  11. Morski Łukasz
  12. Pastucha Paweł
  13. Pastucha Piotr
  14. Rogalska Marika
  15. Sulowki Konrad
  16. Sulowki Mateusz
  17. Wereski Przemysław
  18. Wójcik Paweł
  19. Zarzeczny Paweł
  20. Bartnik Adrian
  21. Bednarczyk Mateusz
  22. Chałabis Andrzej
  23. Chałat Łukasz
  24. Gnat Michał
  25. Łączka Sebastian
  26. Mazur Marcin
  27. Pastucha Magdalena
  28. Rugała Marcin
  29. Sadowki Bartosz
  30. Sulowska Iwona
  31. Sulowska Sylwia
  32. Sykuła Damian
  33. Trzcińska Marta
  34. Wieleba Artur
  35. Zielonka Aneta
  36. Żuraw Sylwia

Absolwenci 2012/2013         

  1. Drozd Magdalena
  2. Groszek Małgorzata
  3. Groszek Wojciech
  4. Hałabis Damian
  5. Jakubaszek Edyta
  6. Kamińska Ewelina
  7. Mazur Marcin
  8. Ożóg Kinga
  9. Pastucha Adrian
  10. Skrzypek Dominika
  11. Śmiałek Paweł
  12. Wnuk Paweł
  13. Wnuk Sylwia
  14. Wójcik Andrzej
  15. Wójcik Michał
  16. Wójtowicz Marek
  17. Zarzeczny Damian
  18. Zyśko Paweł
  19. Bartnik Marlena
  20. Bartnik Sebastian
  21. Borowski Kamil
  22. Kowalczyk Mateusz
  23. Rusinek Łukasz
  24. Sulowska Daria
  25. Sulowska Ilona
  26. Sulowski Łukasz
  27. Szubartowska Kinga
  28. Szymończyk Karolina
  29. Trzciński Adrian
  30. Trzciński Łukasz
  31. Winiarczyk Karolina
  32. Zarzeczna Izabela
  33. Zarzeczny Michał
  34. Zyśko Beata

Absolwenci 2013/2014                    

  1. Brodowska Klaudia
  2. Felek Kamila
  3. Grela Lucyna
  4. Hałabis Witold
  5. Jakubaszek Justyna
  6. Kamińska Agata
  7. Krawczyk Robert
  8. Nieściur Arkadiusz
  9. Pastucha Klaudia
  10. Przylepa Damian
  11. Sulowski Paweł
  12. Sura Agnieszka
  13. Wereski Karol
  14. Widz Weronika
  15. Winiarczyk Karol
  16. Winiarczyk Patrycja
  17. Zarzeczny Patryk
  18. Zielonka Przemysław
  19. Bednarczyk Tomasz
  20. Chałat Aleksandra
  21. Drozd Agata
  22. Kania Marcin
  23. Krawczyk Rafał
  24. Ładziak Kamil
  25. Łączka Dominika
  26. Nastaj Kamil
  27. Skrzypek Patrycja
  28. Sulowska Paulina
  29. Sykuła Adam
  30. Szymończyk Sylwia
  31. Trzcińska Klaudia
  32. Woś Bartosz
  33. Zawiślak Iwona
  34. Żuraw Dawid

Absolwenci 2014/2015

  1. Drozd Karolina
  2. Groszek Radosław
  3. Jóźwiak Magdalena
  4. Kamiński Mikołaj
  5. Pastucha Rafał
  6. Pastucha Wojciech
  7. Sawicka Paulina
  8. Siembida Kacper
  9. Sosnówka Dorota
  10. Sosnówka Karol
  11. Szymończyk Paweł
  12. Wereski Bartosz
  13. Widz Krzysztof
  14. Wojcik Klaudia
  15. Zyśko Agata
  16. Zyśko Piotr
  17. Grela Dominik
  18. Pizoń Dawid
  19. Pizoń Piotr
  20. Rugała Michał
  21. Skrzypek Paulina
  22. Sulowski Sylwester
  23. Szczuka Angelika
  24. Szubartowski Michał
  25. Szymończyk Karolina
  26. Ślusarska Paulina
  27. Trzciński Piotr
  28. Wierzchowiak Mateusz
  29. Wójcik Kamil
  30. Zuń Łukasz
  31. Zyśko Marcin

Absolwenci 2015/2016

  1. Bartnik Dominika
  2. Bednarczyk Paweł
  3. Drozd Wojciech
  4. Felek Adrian
  5. Hałabis Paweł                           
  6. Kozik Przemysław             
  7. Oleszek Anita
  8. Pastucha Michał
  9. Pastucha Krzysztof
  10. Rogalska Martyna
  11. Skrzypek Wiktoria
  12. Starczewska Jagoda
  13. Sosnówka Marlena
  14. Sulowska Laura
  15. Szyszka Agnieszka
  16. Trzciński Adrian
  17. Trzciński Roman
  18. Walewski Jakub
  19. Widz Dagmara                            
  20. Widz Karol
  21. Wnuk Patryk
  22. Zarzeczna Kinga
  23. Zarzeczny Bartłomiej
  24. Zarzeczny Witold
  25. Zielonka Paweł

Absolwenci 2016/2017

  1. Boczek Magdalena                                           
  2. Daśko Damian
  3. Daśko Mateusz
  4. Hałabis Wojciech
  5. Jachura Krystian
  6. Jargiło Karol
  7. Kamińska Agata
  8. Kania Łukasz
  9. Ładziak Dominika
  10. Ożóg Kamil
  11. Pastucha Kinga
  12. Pastucha Patrycja
  13. Pizoń Aleksandra
  14. Pizoń Jakub
  15. Przylepa Dawid
  16. Sulowska Julia
  17. Sulowska Natalia
  18. Sulowski Paweł
  19. Sulowski Piotr
  20. Trzciński Karol
  21. Wcisło Justyna
  22. Wnuk Anna
  23. Woś Natalia
  24. Wójcik Jakub
  25. Wójcik Piotr
  26. Zyśko Patryk